به گزارش پارسینه؛ بعد از درگیری‌هایی که پس از بازی تراکتورسازی و پیکان رخ داد صحبت از محرومیت طرفداران تراکتورسازی شد. طبق آخرین اخبار مسابقه تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۸ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت با حضور طرفداران تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) سوت می‌خورد و هیچ محرومیتی هم شامل حال اشکان دژاگه نمی‌شود.

در پایان بازی تراکتورسازی و پیکان دژاگه در حمایت از مسعود شجاعی به سمت ضارب شجاعی دوید و با ضربه‌ای سریع او را از شجاعی دور کرد و در واقع حرکت او دفاع از همبازی‌اش در داخل مستطیل سبز بوده و متخلف شخصی محسوب می‌شود که به داخل زمین رفته است. اعتراض تماشاگران تراکتورسازی نیز به تیم خودشان بوده و صدمه‌ای به عوامل برگزاری، تیم داوری و باشگاه مهمان (پیکان) وارد نشده و این موارد در گزارش ناظر هم ذکر و به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه شده است.

کمیته انضباطی برای صدور رأی باید دفاعیات باشگاه تراکتورسازی را هم در پرونده لحاظ کند و به دلیل فشردگی بازی‌های لیگ برتر فعلاً مقدمات برگزاری جلسه مذکور مقدور نیست بنابراین بازی تراکتورسازی و پرسپولیس با حضور تماشاگر و البته با تمهیدات ویژه نیروی انتظامی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *