به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران حجت نظری، عضو شورای شهر تهران به تماشای “چشم به راه میرغضب” اثر حسین کیانی در تماشاخانه سنگلج، نشست. این عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، ضمن دعوت از شهروندان برای تماشای این نمایش ایرانی، بر تقویت سالنهای ارزشمند و تاریخی شهر در کنار تقویت هنر فاخر تئاتر، تاکید کرد.

 

جوان ترین عضو شورای شهر تهران، پس از تماشای اثر، تاکید کرد: “حتما زمانهایی که شهروندان برای تماشای هنر تئاتر صرف می کنند می تواند جزو بهترین زمانهای روزشان محسوب شود و می تواند بسیاری مسائل را به ما آموزش دهد.”

 

به اعتقاد او “پیامها و مفاهیمی که لازمه آن، ساعتها مطالعه است، می تواند از طریق هنر نمایش به ما انتقال پیدا کند و این نوع از انتقال تجربه از اثرگذارترین و ماندگارترین انتقال مفاهیم خواهد بود‌.”

 

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، گفت: ما می توانیم با حضور در مجموعه ای مثل تماشاخانه سنگلج و تقویت این نوع فضاهای فرهنگی و نیز قوام بخشیدن به هنر فاخر نمایش، به غنای فرهنگی شهر و کشورمان کمک کنیم.

 

نظری، از همه شهروندان دعوت کرد که به تماشای نمایش به گفته او زیبای “چشم به راه میرغضب” بنشینید و از فضاهای این چنینی بیشتر بهره

ببرند.

 

چشم به راه میرغضب هر شب به استثنای شنبه ها ساعت بیست و سی در تماشاخه سنگلج واقع در خیابان بهشت شهر تهران اجرا می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *