سردار احمد طاهری گفت: پانزدهم آذرماه ام سال ۸۷ در پی قتل راننده میانسال یک دستگاه وانت تویوتا در محور” میرجاوه به روستای تمین” بلافاصله تیم‌های از عوامل انتظامی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی بیان کرد: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد ۳ سرنشین یک دستگاه وانت تویوتا با یک قبضه سلاح کلاش، راننده یک دستگاه وانت دیگر را که مردی ۵۰ ساله و کارمند مرکز بهداشت روستای “جش” است را به رگبار بسته و متواری شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با استفاده از تحقیقات میدانی در محل حادثه و سرنخ‌های موجود ۲ نفر از عاملان این تیراندازی را شناسایی و چند پس از وقوع جنایت دستگیر کردند.

سردار طاهری ادامه داد: متهمان در بازجوئی‌های به عمل آمده ضارب را که فردی شرور و سابقه دار است را معرفی که متاسفانه با توجه به متواری بودن متهم به کشور پاکستان روند رسیدگی به پرونده به کندی پیش می‌رفت.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه اطلاعاتی در خصوص بازگشت او به کشور ایران و زندگی مخفیانه اش در یکی از مناطق حاشیه شهر مشهد به دست آمد.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان زبده پلیس آگاهی پس از دریافت نیابت قضائی با شناسایی محل اختفای متهم او را در اقدامی غافلگیرانه در حال استراحت در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: متهم ۶۶ ساله در بازجوئی‌های به عمل آمده به قتل در پی اختلافات ملکی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

سردار طاهری گفت: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی و توان رزمی و عملیاتی کارکنان خود با افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم زنند اجازه جولان نخواهد و عرصه را بر آن‌ها تنگ خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *