این ترکیب ریزش مو را قطع می‌کند

 یکی از دلایل کم پشتی و نازیبا شدن مو‌های سر مشکل ریزش موست که برای درمان و رفع آن نسخه‌های بسیاری در طب مدرن و طب سنتی تجویز می‌شود، نسخه‌های مخصوص تخم مرغ برای درمان ریزش موست. ماسک تخم مرغ برای رطوبت وتقویت رشد، چون تخم مرغ حاوی فراوانی پروتئین است برای مو ضروری است واز شکنندگی و ضعف موجلوگیری میکند و ویتامین ایی مواد مغذیست که مو را مرطوب می‌کند.
پنج راه مختلف استفاده از تخم مرغ برای جلوگیری و قطع ریزش موماسک موی ساده با تخم مرغ برای جلوگیری از ریزش مونحوه آمادگی بنابر بر بلندی مو یک تا سه تخم مرغ را داخل کاسه‌ای بریزید و بزنید تا فرم بگیردبعدبا دستان تمیز روی کاسه‌ی سرمو بمالید و ماساژ دهید و کلاه حمام سرکنید بعد از ۳۰ دقیقه با شامپو بشویید.

ماسک تخم مرغ و نعنا برای توقف ریزش مواگر خارش مغز سر دارید روغن نعنا را روی مغز سر بمالیدتا چرخش خون ورشدمو بهبودیابد. نحوه آمادگی:مثل دستور بالا ماسک تخم مرغ درست کنید و ۵تا۷قطره روغن نعنا به آن بیفزایید و خوب ترکیب کنید. درمان خانگی ریزش مو با ماسک تخم مرغ و اسطوخودوسروغن اسطوخودوس هم همان فواید را دارد پس برای درمان و جلوگیری از ریزش مو تخم مرغ راباروغن ترکیب و روی سر ماسک کنید.
ماسک تخم مرغ و ماست نسخه طبیعی ضد ریزش موی سرماست حاوی پانتنونیک اسید و یا ویتامین ب. است که برای سلامت پوست وموبسیار موثر است. نحوه آمادگی:یک تخم مرغ را داخل کاسه بشکانید و خوب بزنید و به آن دو قاشق ماست بیا فزایید وبه طور معمول روی سر ماکنید. تخم مرغ و آووکادو ترکیب قوی رفع ریزش موآواکادو حاوی فراوانی ویتامین ایی و چربی‌های اشباع نشده است که رطوبت مو را بالا می‌برد و از خشکی و شکنندگی موجلوگیری می‌کند.

نحوه آمادگی:یک تخم مرغ را داخل کاسه بشکانید و داخل کاسه‌ای دیگر نصف اووکادو بریزید و بزنید تا کر می‌شود این مواد را با هم ترکیب و روی کاسه‌ی سربمالید. اگرچه ریزش مو ۱۰۰تار در روز بسیارطبیعی است، اما اگر متوجه ریزش بیش ازحدمو شدید حتما باید جدی بگیرید و به پزشک مراجعه کنید.

منبع: تندرست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *