آرش رضاوند، هافبک تکنیکی و بازیکن بااخلاق سایپا، رسماً استقلالی شد. این بازیکن که مدت‌ها زمزمه حضورش در استقلال مطرح بود، بالاخره موانع پیش‌رو را برداشته و رسماً به تیم مورد علاقه‌اش رسید.

چه عکسی از تو روی سایت‌ها آمده، واقعاً استقلالی بودی؟
بله، عکس مرا دیدید که مربوط به دوران نوجوانی‌ام بود و برای تماشای یکی از بازی‌های استقلال با پیراهن این تیم به ورزشگاه آزادی رفته بودم.

با این عکس خواستی ثابت کنی از آن دست بازیکنانی نبودی که می‌گویند از بچگی استقلالی یا پرسپولیسی بودند؟!
من کاری به کسی ندارم، اما همه آن کسانی که مرا می‌شناسند و فوتبال مرا تعقیب می‌کنند، خوب می‌دانند استقلالی بودم و به این تیم عشق می‌ورزیدم.

پس بالاخره به آرزویت رسیدی؟
بله، خدا را شکر به یکی از بزرگ‌ترین آرزو‌های دوران فوتبالم رسیده‌ام. برای رسیدن به پیراهن استقلال خیلی تلاش کردم و خوشحالم این اتفاق مهم برای من رخ داد و به تیم محبوبم رسیدم.

اما بازیکنانی هم بودند که عاشق پرسپولیس یا استقلال بودند، اما در تیم‌های محبوب‌شان موفق نبودند!
من تمام تلاشم را به کار می‌گیرم و مسلماً هر چیزی که سختی‌اش بیشتر باشد، برای بازیکن شیرین‌تر خواهد بود. حضور در استقلال هم برای من چالش بزرگی بود و خوشحالم به پیراهن تیم محبوبم رسیدم.

با چه شماره‌ای در استقلال بازی می‌کنی؟
برای من شماره پیراهن اهمیت چندانی ندارد.

در استقلال عاشق بازی چه بازیکنی بودی؟
استقلال از گذشته بازیکنان خیلی خوب و بزرگی مانند حسن روشن، مرحوم ناصر حجازی و بزرگان دیگری داشته است، اما من بازی مجتبی جباری را خیلی دوست داشتم و از آنجا که در پست ایشان هم بازی می‌کنم، همیشه سعی داشتم مانند او بازی کنم.

پس برای استقلال در پست مجتبی جباری بازی می‌کنی؟
من در سه، چهار پست توانایی بازی دارم، اما صحبتی که با من شده، گویا قرار است به عنوان هافبک دفاعی از من استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *